• امروز : یکشنبه - ۹ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : 17 - ربيع أول - 1445
  • برابر با : Sunday - 1 October - 2023
6

درباره ما – ملک و مردم

  • 20:31
  • 07 آذر 1400
ملک و مردم

رسانه خبری ملک و مردم پایگاه تخصصی‌خبری املاک و مستغلات که هم زمان با آغاز ریاست جمهوری دکتر ابراهیم رئیسی در سال ۱۴۰۰ سال تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها فعالیت کشوری خود را ‌به‌صورت رسمی آغاز نموده است.

مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمدرضا بورنگ

محمدرضا بورنگ

رسانه خبری ملک و مردم پایگاه تخصصی‌ خبری املاک و مستغلات که هم زمان با آغاز ریاست جمهوری دکتر ابراهیم رئیسی در سال ۱۴۰۰ سال تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها فعالیت کشوری خود را ‌به‌صورت رسمی آغاز نموده و امید است با بیان پیشرفت ها، مشکلات و موانع ساخت مسکن، شهر‌سازی، تغییرات اجتماعی ،‌سیاسی بتواند گامی راسخ جهت مانع زدایی ها همگام با مردم و دولت بردارد.

رسانه خبری ملک و مردم‌، در زمینه جمع آوری، پردازش، انتشار خبر، تحلیل مصاحبه و گزارش در قالب نوشتار، صدا و تصویر در محیط دیجیتال در حوزه موضوعی و تخصصی صنعت مسکن و شهر‌سازی فعالیت کرده و بر روی پایگاه اینترنتی https://melkomardom.ir  از داخل مرزهای ایران اسلامی و با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران  منتشر می‌گردد.

به موجب ماده ۱۳ قانون مطبوعات مصوب ۱۳۶۴/۲۸/۱۲ مجلس شورای اسلامی، پروانه انتشار پایگاه خبری ملک و مردم در زمینه‌ی اجتماعی‌،اقتصادی به زبان فارسی در‌گستره بین المللی به‌صورت انتشار برخط در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ با پروانه انتشار به شماره ثبت ۸۷۲۵۷  از اداره کل امور مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی می باشد.

این پایگاه خبری، با حفظ نگاه ویژه خود به مسائل حوزه مسکن و شهرسازی، ضمن پرهیز از درگیری‌های کم فایده رسانه‌ای، آماده است تا با درج  نظرات، دیدگاه ها و تحلیل های صاحب نظران و فرهیختگان، محل مناسبی برای ارائه اندیشه‌های بدیع به متخصصان و جامعه را فراهم آورد.

مخاطبین این رسانه را طیف وسیعی از متخصصان، کارشناسان، فعالان و علاقه مندان به مباحث حوزه مسکن و شهرسازی ، املاک و مستغلات در سطح کشور تشکیل می‌دهد،

صداقت و سرعت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات،رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای خارج نشوند. پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری (در صورت نقل) از جمله این موارد سر لوحه دست اندرکاران پایگاه خبری ملک و مردم است.

تمامی نظراتی که از سوی مخاطبین، ارسال شوند، با دقت مطالعه شده، در صورت عدم مغایرت با‌خط مشی رسانه ملک و مردم و هویت فرهنگی ایرانی اسلامی ، منتشر و در صورت لزوم با فرستنده تماس گرفته خواهد شد. این رسانه، از نظرات مخاطبان گرامی در جهت رفع نقایص محتوایی و ارتقای کیفی این رسانه خبری،استقبال می کنند.

 از این رو نقل مطالب ملک و مردم، توسط سایر رسانه های گروهی و سایر مخاطبان، به منظور رعایت اخلاق حرفه ای، با ذکر منبع مجاز است.

پایگاه تحلیلی خبری ملک و مردم، به هیچ گروه، حزب، سازمان، موسسه و انجمن تجاری، اقتصادی و یا سیاسی وابسته نیست.

لینک کوتاه : https://melkomardom.ir/?p=2130
  • دیدگاه‌ها برای درباره ما – ملک و مردم بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.